Hakkımızda

Hakkımızda

Şirketimiz genç ve dinamik ekibiyle, membran ve sarma PVC teknolojileri, PVC düz laminasyon, PP (polipropilen) ve PET (polyester) teknolojileri konusunda sektörün önde gelen firmalarından biridir.

Uzakdoğu'dan ithalatını yapmakta olduğumuz ve Türkiye, Ortadoğu ve Doğu Avrupa'daki toplam 18 ülkeye ihracatıyla tüm membran - sarma kullanıcılarıyla uzun soluklu güven ve samimiyet prensibiyle hizmet vermektedir. Bu ülkeler arasında İran, Azerbeycan, Irak, Bulgaristan, Kosova, Bosna, Sırbistan, Ukrayna, Arnavutluk, Rusya, Libya, Gürcistan, Ermenistan, Arabistan, Cezayir, Türkmenistan gelmektedir.

CYC Dekor satış felsefesi sadece ürün-hizmet satımı değil , bir çok bölgede müşterilerinin kaliteli ürün meydana getirmelerinde çözüm ortağı olabilmek için çaba sarfetmektedir. Ürün yelpazesi her geçen gün arttırarak dizaynda trend belirleyici, mobilyada moda yaratıcı özelliğiyle tüm müşterilerinin takdirini kazanmış ve CYC Dekor'un uzun soluklu bir çözüm ortağı olarak görünmesinde önemli rol oynamıştır.

İletişim